MH

Klub Sportowy Millenium

Dlaczego właśnie judo?

Jedne z najlepszych zajęć ogólnorozwojowych o wysokim poziomie kształcenia cech fizycznych
Uczy dobrego wychowania, zaradności i życia w społeczeństwie - duża praca nad psychiką
Droga na której można się sprawdzić,na treningach i turniejach.
Obrona siebie i innych będących w potrzebie - umiejętność walki wręcz i na argumenty    

Wybierz grupę dla siebie

„Funny i Mini Judo” - zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 6 lat (mini judo) oraz 6 - 12 lat (funny judo). Treningi składają się głównie z gier i zabaw ruchowych oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych na macie. Nauka podstaw judo poprzez swobodną zabawę daje możliwość wyładowania nawet największej dziecięcej energii. Zabawy uzupełnia rywalizacja w zawodach rozgrywanych według specjalnych reguł dostosowanych do wieku ćwiczących oraz możliwość uczestniczenia w obozach letnich i zimowych.

W zajęciach między innymi:
- nauka bezpiecznego upadania,
- elementy judo dobrane do wieku ćwiczących,
- ćwiczenia korekcyjne i kompensacyjne,
- gimnastyka i akrobatyka.

„Sport” - zajęcia dla młodzieży i dorosłych, którzy mają aspiracje do głębszego poznania judo oraz rywalizacji sportowej na wyższym poziomie. Możliwość zdobywania kolejnych stopni wtajemniczenia ( kyu i dan ) oraz startów w zawodach wszelkich szczebli,rozgrywanych w kraju i za granicą. Udział w obozach letnich i zimowych.

„Samoobrona” (MMA) - skuteczne techniki samoobrony - zajęcia dla młodzieży i dorosłych zainteresowanych nie tylko judo sportowym, ale również szerszym zakresem walki wręcz (judo + kickboxing). Intensywność i zakres treningu dostosowane indywidualnie do preferencji ćwiczących. Możliwość zdobywania kolejnych stopni wtajemniczenia oraz udziału w zawodach.
Plan treningów