MH

Jubitom

Jubitom tworzy jedną z największych polskich sieci salonów jubilerskich zlokalizowanych wyłącznie w dużych galeriach handlowych w tym m.in. w Rzeszowie, w Millenium Hall. W prestiżowych salonach Jubitom oferowana jest doskonałej jakości biżuteria złota z diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria srebrna, obrączki oraz zegarki.

Biżuteria oferowana przez Jubitom łączy w sobie nowoczesne stylowe piękno oraz perfekcyjną jakość wykonania. Regularnie wprowadzane są na rynek nowe kolekcje, które uwzględniają zarówno światowe trendy mody w jubilerstwie jak równiez oczekiwania klientów.

Jubitom posiada również największą ofertę szwajcarskich zegarków i jest wyłącznym dystrybutorem szwajcarskich manufaktur Ulysse Nardin oraz Carl F. Bucherer. W Naszym portfolio posiadamy takie marki jak: Omega, TAG Heuer, Longines, Frederique Constant, Epos, Victorinox, Davosa, Tissot, Certina.

Ambicją firmy jest oferować dobra luksusowe przy zapewnieniu obsługi klienta na wysokim eksperckim poziomie, a nadrzędnym celem jest satysfakcja Klientów.