MH

IKEA Studio Planowania oraz IKEA dla Firm

IKEA Studio Planowania oraz IKEA dla Firm

IKEA Studio Planowania oraz IKEA dla Firm w Millenium Hall to wyjątkowe miejsce, które powstało, aby ułatwić mieszkańcom Rzeszowa i okolic zakupy w IKEA oraz przybliżyć aktualną ofertę sklepu.

Można tu obejrzeć wybrane produkty z asortymentu szwedzkiej marki, odebrać zamówienia ze strony IKEA.pl lub Aplikacji Mobilnej IKEA (przesyłki do 30 kg realizowane przez firmę GLS), a także  spotkać się z doradcą, który pomoże zaplanować kuchnię czy garderobę. W ramach IKEA dla Firm realizowany jest tu też szereg usług dla przedsiębiorców z Podkarpacia, a obecność na miejscu lokalnego przedstawiciela handlowego IKEA usprawnia kontakt i proces zakupowy.

Planowanie kuchni i garderoby

W Punkcie Spotkań IKEA w Millenium Hall można zaprojektować kuchnię, garderobę czy meble do sypialni. Pracownicy szwedzkiej marki doradzą najlepsze rozwiązania i od podstaw wykonają projekt 3D pomieszczenia. Na spotkanie można umówić się poprzez formularz dostępny na stronie IKEA.pl. IKEA ma w Rzeszowie własne ekipy świadczące usługi montażowe i instalacyjne. Ponadto koszt transportu mebli z IKEA Kraków na Podkarpacie jest atrakcyjny cenowo. Klient płaci tyle samo, co za dostawę na terenie Krakowa.

IKEA dla Firm

W ramach współpracy z biznesem IKEA dla Firm w Rzeszowie oferuje wygodny leasing na meble i akcesoria, a także świadczy usługi planowania pomieszczeń komercyjnych. Projektanci służą profesjonalnym wsparciem niezależnie od tego, czy chcemy urządzić biuro, kawiarnię, sklep odzieżowy czy pensjonat. Z kolei firmy z sektora publicznego mogą zrobić zakupy z odroczonym terminem płatności.

Więcej o Leasingu dla Firm.

Więcej o Zakupach z odroczonym terminem płatności.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota: 9:00 - 20:00

niedziele handlowe: 10:00 – 19:00

Galeria zdjęć IKEA Studio Planowania oraz IKEA dla Firm