MH

Aktualności

Wygraj Madryt dla dwojga!

Wygraj Madryt dla dwojga! - 1
29 stycznia wraz z Biurem Podróży ITAKA w Millenium Hall (poziom 2) rozpoczynamy Walentynowy konkurs „Wygraj Madryt dla Dwojga”. W konkursie dla wszystkich Klientów do zdobycia jest wyjątkowa podróż dla dwojga do jednego z najpiękniejszych miast w Europie - Madrytu! 

Co należy zrobić? Oto instrukcja w trzech prostych krokach.


Krok 1. Zrób zakupy w Millenium Hall w dniach od 29 stycznia do 14 lutego za min. 100 zł. Możesz więc kupić nowe buty jak i wybrać się na kawę lub do kina. Jedynym słowem – liczy się to, aby paragony z zakupów pochodziły z punktów na terenie Millenium Hall, może to być jeden albo nawet dziesięć, ważne by łącznie były na kwotę min. 100 zł.


Krok 2. Zgłoś się do Punktu Info. Okaż swoje paragon/-y i odbierz nasz kupon konkursowy. Wypełnij go kompletnie i poprawnie a na jego odwrocie wykonaj / napisz walentynkową kartkę z życzeniami. Twoja kretywność  jest wskazana!


Krok 3. Gotowe! Teraz możesz wrócić na zakupy i czekać na opublikowanie Twojej laurki w konkursowym albumie na Facebook’u Millenium Hall, a w konsekwencji wyczekiwać wyników konkursu. Te z kolei podamy w niedzielę, 21 lutego, kiedy Komisja Konkursowa spośród zgłoszeń które będą mieć najwięcej lajków wybierze Zwycięzców.


Główną nagrodą w konkursie jest atrakcyjna wycieczka dla 2 osób do Madrytu ufundowana przez Salon Firmowy ITAKA w Milenium Hall, który znajdziesz na poziomie 2, między Multikinem a Pure Jatomi Fitness. Do wygrania jest także studyjna sesja zdjęciowa dla pary.
Nie czekaj! Dla pierwszych 100 osób które wezmą udział w zabawie mamy podwójne zaproszenia do klubu LUKR na Walentynkową Noc.


Dodatkowo w ramach akcji, salony na terenie centrum przygotowały bogaty asortyment, duży wybór walentynkowych prezentów oraz specjalne promocje i rabaty. Wypatruj informacji o ofertach specjalnych na sklepowych witrynach.


Regulamin konkursu
Itaka - warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych