MH

Aktualności

Rozdajemy bilety na mecz Polska vs Reszta Świata

Rozdajemy bilety na mecz Polska vs Reszta Świata - 1

ROZDAJEMY 300 BILETÓW NA MECZ POLSKA vs RESZTA ŚWIATA!

Jesteś fanem żużla? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem? Nieważne na jakim etapie jesteś mamy dla Ciebie niespodziankę! Ryk silników i "zapach metanolu" ponownie poczuć będzie można 22 kwietnia 2019 roku na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata, a tuż przed spotkaniem odbędzie się ceremonia wprowadzenia obecnego trenera kadry, Marka Cieślaka, do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. Mecz Polska - Reszta Świata to nowe otwarcie dla rzeszowskiego żużla.

U nas nie tylko kupisz bilety na mecz, ale możesz je otrzymać również za darmo! Jak to zrobić? Zrób zakupy w Millenium Hall w terminie od 11 marca do 20 kwietnia 2019 na kwotę min. 250 zł, okaż paragony (maksymalnie 3) w Punkcie INFO i odbierz swój bilet! Do rozdania mamy aż 300 biletów, dlatego kto pierwszy ten lepszy!

Edit (25.03.19): Uwaga! Pula biletów promocyjnych za paragony została już wyczerpana. Bilety są jeszcze dostępne w bieżącej sprzedaży - szcegóły poniżej.

Wolisz kupić bilet? Nie ma problemu! W punkcie INFO dostępne są bilety:

- Trybuna Wschodnia (nowa) - 39 zł normalny, 20 zł ulgowy
- Trybuna Zachodnia - 39 zł normalny, 20 zł ulgowy
- Trybuna przy starcie (sektor 6 i 8) - 70 zł normalny

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, studentom z ważną legitymacją do 26 roku życia (urodzeni w 1993 i później).

Wkrótce poinformujemy Was o kolejnej żużlowej niespodziance, ale to na razie tajemnica ;)