MH

Aktualności

Otwarcie kina CinemaX 9D

Otwarcie kina CinemaX 9D - 1

18 października w Millenium Hall otwarcie kina CinemaX 9D!
 
Tylko w CinemaX 9D możesz poczuć film wszystkimi zmysłami i odkryć kino na nowo zupełnie w innym wymiarze . Przyjdź i poczuj się jak bohater filmu.

Dzięki najlepszej jakości obrazu 3D i niesamowitym efektom dźwięku przestrzennego łatwo przeniesiesz się do wspaniałego świata bohaterów filmu. Zobaczysz to, co oni, poczujesz ich świat swoimi zmysłami! Daj się ponieść magii kina i najnowszej technologii. Oglądaj siedząc wygodnie w fotelach zaawansowanych technicznie które zapewnią Ci dodatkowe efekty specjalne w najlepszych momentach filmu a do tego doskonałe nagłośnienie wydobywające się z głośników przy uszach – potęguje doznania. Tu trzeba być i to przeżyć, bo trudno to sobie wyobrazić. Poznaj naszą nową salę, gdzie śnieg może padać nawet w lato, a ogień i woda zapewniają niezwykły pokaz siły żywiołów. Rześki wiosenny deszcz, zwalający z nóg wiatr, śnieżyca stulecia, potężny ogień, a nawet trzęsienie ziemi - to wszystko może się wydarzyć podczas Twojego seansu! Zapraszamy do CinemaX 9D

Niezapomniane wrażenia , doznania i świetna zabawa - gwarantowane.

 
Repertuar:
 

Hell House - opustoszały dom, który skrywa mroczne tajemnice. Film tylko dla odważnych, mnóstwo efektow 6D poteguje uczucie strachu. Odważysz się wejść ?
 
Epoka Lodowcowa - Jedyna w swoim rodzaju możliwość przezycia zimowej zadymki śnieżnej o każdej porze roku. Film szczególnie polecamy najmłodszym widzom i z mysla o nich efekty 6D zostaly napisane i przygotowane.
 
Pangea podróż w czasie - zapraszamy do prehistorycznego świata, pełnego najróżniejszych form życia od ogromnych dinozaurów, po latające owady. Swietna zabawa dla calej rodziny. Film polecamy dla dzieci od 9 roku życia
 
Ravine Race - klasyka kina 6D. mnósto najrożniejszych efektów spakowanych w 4 minutowym secie, dzięki któremu kazdy pozna na swojej skórze moc kina 6D.
 
Chłopiec Rakieta - niesamowity przelot nad miastem. Naszym przewodnikiem jest Chłopiec i jego kot, którzy marzenia o lataniu wcielili w życie. Zapraszaja do wspólnego lotu cale rodziny.