MH

Aktualności

Obchody Światowego Dnia Ziemi

Obchody Światowego Dnia Ziemi - 1

Światowy Dzień Ziemi jest coroczną akcją, której celem jest promowanie ekologicznych postaw wśród społeczeństwa. Do wydarzenia po raz kolejny dołączą Millenium Hall i Centra Zabaw Fantazja, które w weekend 23 - 24 kwietnia zapewnią maluchom szereg zabaw, warsztatów i konkursów z nagrodami!


W ramach wydarzenia rozstrzygnięty zostanie konkurs skierowany do szkół podstawowych z regionu podkarpackiego. Druga edycja „Eko-Wprawki-Zabawki” polega na przygotowaniu zabawek wykonanych z odpadów tj. butelek, kartonów, makulatury, puszek, starych ubrań i urządzeń. Prace indywidualne i zespołowe można zgłaszać w Centra Zabaw Fantazja Millenium Hall do 22 kwietnia br. Wyłonienie laureatów przez konkursowe jury, przyznanie nagród, wyróżnień oraz ekspozycja wszystkich prac zgłoszonych w ramach wystawy promującej ekologię i segregację odpadów pn. „EKO Sztuka, czyli najlepsza nauka” odbędzie się w trakcie obchodów Światowego Dnia Ziemi w Millenium Hall.


Dodatkowo, na najmłodszych czekać będzie balonowe zoo, zabawy z animatorkami, malowanie twarzy, kreatywne warsztaty ekologiczne oraz to, co maluchy lubią najbardziej - wyjątkowy plac zabaw.


Obchody Dnia Ziemi odbywać się będą przez cały weekend 23 – 24 kwietnia, na placu obok Pizza Hut w Millenium Hall, w godzinach 12:00 – 18:00.