MH

Aktualności

Nowy program telewizyjny kręcony w Millenium Hall

Nowy program telewizyjny kręcony w Millenium Hall - 1

„Tym żyje miasto Rzeszów”- nowy program telewizyjny kręcony w Millenium Hall


5 listopada o godzinie 20.00 w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall będzie można zobaczyć pracę ekipy telewizyjnej od kuchni. Telewizja Internetowa Rzeszów na Żywo, bo o niej mowa będzie tu realizowała swój nowy program zatytułowany „Tym żyje miasto Rzeszów”.


„Będziemy realizowali coś, czego w Rzeszowie jeszcze nie było - otwartą debatę telewizyjną na żywo, z udziałem przedstawicieli władz miasta której tematem będą sprawy społeczne” - mówi Jaromir Czyż, właściciel Telewizji Internetowej Rzeszów na Żywo.


Odcinek pilotażowy poświęcony będzie budownictwu jedno i wielorodzinnemu w regionie. Na fotelach zasiądą przedstawiciele firm i instytucji, które zyskały sobie miano autorytetów społecznych w tej dziedzinie: Wydział Budownictwa Politechniki Rzeszowskiej, Kancelaria Adwokacka Borcz i Partnerzy, Wydawnictwo Dobry Dom, GL Kredyt, Pan Jaromir Rajzer oraz osoby z Wydziału Budownictwa i Gospodarki Mieniem Urzędu Miasta w Rzeszowie. Organizatorzy przewidują udział publiczności w dyskusji i to zarówno tej w studio, jak i zgromadzonej przed komputerami. Gospodarzem debaty będzie znana i doświadczona dziennikarka Bernadeta Szczypta. W czasie dyskusji poruszone będą między innymi kwestie związane z kosztami mieszkań, warunkami przyznawania kredytów i wiele innych.


Odbiór programu będzie możliwy za pośrednictwem strony www.rzeszownazywo.pl oraz strony internetowej Polskiego Radia Rzeszów. Osoby, które przegapią wydarzenie będą miały szansę na jego oglądnięcie w zakładce „archiwum” dostępnej na pierwszej z wymienionych domen.


Po nagraniu odbędzie się koncert zespołu Pectus z Filipem Moniuszko.