MH

Aktualności

Nowe zasady korzystania z parkingu

Nowe zasady korzystania z parkingu - 1

NOWE ZASADY KORZYSTANIA Z PARKINGU - PŁATNY SYSTEM PARKINGOWY

 

W celu zapewnienia Klientom jak najlepszego komfortu zakupów w dniu 1 września został uruchomiony całodobowy płatny system parkingowy na terenie Millenium Hall.


Za zarządzanie parkingiem odpowiadać będzie firma ATPark Sp. z o.o. Sp. k., w zakresie całościowej obsługi i kontroli pojazdów na terenie parkingu.

Kontakt:

ATPark Sp. z o.o. Sp.k., ul. Stokrotek 51, 43-384 Jaworze, biuro@atpark.pl, tel. 33 500 07 00.

 

ZASADY KORZYSTANIA Z PARKINGU:


Klient po zaparkowaniu na terenie parkingu podziemnego Millenium Hall powinien wprowadzić w parkomacie nr tablicy rejestracyjnej pozostawionego na parkingu pojazdu. Należy pobrać bilet i zachować go w razie potrzeby reklamacji usługi. Biletu nie trzeba wkładać za szybę – samochód jest zarejestrowany. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, niewymagające powrotu do pojazdu. Instrukcje są podawane na monitorze parkomatu. Parking jest bezpłatny przez pierwsze 3 godziny, każda kolejna wiąże się z opłatą zgodnie z cennikiem.

Parkomaty zlokalizowane są obok wejść z parkingu podziemnego do centrum. Parkomat przy wejściu do Eurospar ma możliwość przyjmowania również płatności gotówkowej, pozostałe parkomaty obsługują tylko płatności bezgotówkowe.

 

APLIKACJA MOBILNA ATGo!

 

W celu ułatwienia korzystania z miejsca parkingowego dostępna jest aplikacja mobilna ATGo!. 
Użytkownicy parkingu Millenium Hall posiadają możliwość ściągnięcia mobilnej aplikacji ATGo! (dostępna dla systemu Andriod oraz IOS), w której to mogą zarejestrować pojazd. Użytkownicy, którzy zarejestrują pojazd za pomocą aplikacji mobilnej ATGo! nie muszą dodatkowo rejestrować pojazdu w parkomacie w czasie pierwszych 3 bezpłatnych godzin.
Aplikacja mobilna ATGo! w telefonie umożliwia Użytkownikom rejestrację pojazdu i monitorowanie czasu parkowania. Użytkownik po upływie 3 godziny w przypadku chęci pozostawienia pojazdu na terenie parkingu podziemnego Millenium Hall powinien udać się do parkomatu w celu wniesienia stosownej opłaty. Brak możliwości opłat przez aplikację.

 

 

Cennik:


a) pierwsze 180 minut – bezpłatne
b) pierwsza godzina po czasie darmowym – 5,00 zł
c) druga godzina po czasie darmowym – 5,00 zł
d) trzecia godzina po czasie darmowym – 5,00 zł
e) czwarta godzina po czasie darmowym – 24 godziny (opłata dobowa) – 35 zł

Kary umowne za brak rejestracji pojazdu w systemie parkingowym, przekroczenie czasu parkowania lub nieprawidłowe parkowanie pojazdu:
a) opłata dodatkowa wynosi: 220 zł płatna w terminie 21 dni od daty wystawienia wezwania.
b) wysokość opłaty dodatkowej zostaje obniżona do kwoty 100,00 zł, jeżeli należność zostanie uiszczona w ciągu 14 dni od daty wystawienia wezwania do wniesienia opłaty dodatkowej.
c) opłata za odholowanie pojazdu wynosi: 1000,00 zł.

 

Parking płatny 24 godziny / 7 dni w tygodniu. W niedziele niehandlowe parking bezpłatny.

 

Liczymy na pozytywne przyjęcie powyższych zmian mających na celu poprawę funkcjonowania Millenium Hall jak i sprawniejszego korzystania z parkingu oraz jego większej dostępności dla naszych Klientów.

 

Regulamin Parkingu Millenium Hall

 

Pobierz aplikację mobilną na telefon ATGo!

 

App Store IOS

App Store IOS

Google Play Android

Google Play Android