MH

Aktualności

Karta Podarunkowa Millenium Hall

Karta Podarunkowa Millenium Hall - 1
Karta Podarunkowa Millenium Hall. Zawsze trafiony prezent!
Jeśli nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie na prezent, Karta Podarunkowa Millenium Hall jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Podaruj swoim bliskim wybór i zadowolenie z udanego prezentu. Dzięki Karcie Podarunkowej będziesz miał pewność że Twój podarunek zawsze będzie trafiony i wyjątkowy.

Czym jest Karta Podarunkowa Millenium Hall?
Karta Podarunkowa Millenium Hall to przedpłacona karta płatnicza, którą można regulować należności we wszystkich punktach handlowo – usługowych Millenium Hall, w których istnieje możliwość płatności kartą MasterCard.


Gdzie kupić?
Kartę Podarunkową Millenium Hall zakupić można w Punkcie Info Millenium Hall znajdującym się na Poziomie 0.
Karta Podarunkowa nie ma z góry zdefiniowanego nominału. Minimalna kwota jaką może być zasilona to 30 zł a maksymalna 4000 zł. Karta Podarunkowa Millenium Hall aktywna jest już po 20 min od chwili jej nabycia i ważna jest przez 12 miesięcy.


Jak korzystać?
Transakcja Kartą Podarunkową dokonywana jest poprzez przeciągnięcie Karty przez terminal i autoryzację za pomocą podpisu Użytkownika.


Kartą Podarunkową można płacić wielokrotnie, aż do wyczerpania całego limitu środków przypisanych do Karty lub do daty jej ważności. Jeżeli wartość zakupów jest większa niż saldo na Karcie, dopłaty do wartości zakupów można dokonać za pomocą gotówki, innej karty płatniczej lub Karty Podarunkowej. Wystarczy poinformować o tym Sprzedawcę przy kasie. Karta nie podlega wymianie na gotówkę.


Stan środków na Karcie Podarunkowej można sprawdzić tutaj, za pomocą infolinii dostępnej pod nr tel. +48 22 490 69 23 (opłata za połączenie wg taryfy operatora) lub w Punkcie Info Millenium Hall.


W przypadku zgubienia lub kradzieży Karty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod nr Tel . +48 22 490 69 23 gdzie zostanie ona zastrzeżona. Za dodatkową opłatą 20 zł Użytkownikowi zostanie wydana nowa Karta zasilona środkami o wartości równej kwocie znajdującej się na Karcie w momencie jej zastrzeżenia.


Sprawdź stan środków


Regulamin Karty Podarunkowej Millenium Hall


Oferta dla Firm