MH

Aktualności

Europejska prapremiera sztuki Old Love

Europejska prapremiera sztuki Old Love - 1

 
W piątek 17 maja w Europeskiej Galerii Sztuki w Centrum Kulturalno - Handlowym Millenium Hall odbędzie się europejska prapremiera fantastycznej sztuki teatralnej: "OLD LOVE"

Spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00.
bilety: 18zł szkolny / 25zł ulgowy / 30zł normalny / dostępne w kasie Teatru im Wandy Siemaszkowej przy ulicy Sokoła 7.

Europejska prapremiera sztuki najsłynniejszego kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera. Pełen humoru spektakl podejmujący zagadnienie tego, czy ludzie w „pewnym wieku” mogą myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają; o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej; o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. „Old Love” to sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu, humoru i życiowej mądrości.
Historia obejmuje okres trzech dekad i prezentuje pół tuzina spotkań Buda i Molly. On jest nią oczarowany od pierwszego spotkania, ona nim – trochę mniej. Ich ścieżki życiowe przez ćwierć wieku co jakiś czas się krzyżują. Kluczowym momentem dla tego specyficznego związku okazuje się pogrzeb jej męża…

Przekład Mirosław Połatyński
Reżyseria Andrzej Chichłowski
Scenografia Tadeusz Smolicki
Opracowanie muzyczne Adam Słowik
Występują: Anna Demczuk i Marek Kępiński