MH

Aktualności

Beauty B-Day w ramach 9 Urodzin Millenium Hall

Beauty B-Day w ramach 9 Urodzin Millenium Hall - 1
W związku z wprowadzeniem na terenie Rzeszowa czerwonej strefy informujemy, że realizacja eventu, który był zaplanowany na 17 października została wstrzymana. Wrócimy do tego tematu w dogodniejszym czasie, jak tylko będzie to dla wszystkich bezpieczne. Zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beauty Day to spotkania z ekspertami oraz prezentacje mody, makijażu, fryzur oraz panele dyskusyjne na temat URODY, ZDROWIA I MODY, a także całodzienne bezpłatne konsultacje z lekarzami, stylistami, wizażystami, beauty ekspertami. Nie zabraknie również prezentów, nagród i voucherów oraz słodkiego zakończenia dnia - urodzinowego tortu, którym poczęstujemy naszych Klientów.
Spotkania z beauty ekspertami między innymi z Kliniki La Perla, salonu Wszystkim wBrew, perfumerii Douglas, lekarzami z Kliniki La Perla m.in. dr Agata Szcześniak, dr med. Łukasz Jurski oraz lekarzami z Centrum Chorób Piersi Pro-Familia.
Kto jeszcze będzie?
->Jarosław Szado stylista
->Kalina Ben Sira prezes Kliniki La Perla, beauty expert "Pytanie na Śniadanie"
->Justyna Muchacka stylistka, właścicielka salonów: May Way Concept Store, Liu Jo, Marella, Made in M
->Ewelina Dec projektantka, właścicielka salonu Atelier Alette
->Agnieszka Bereś ambasador Calligraphy Cut, właścicielka salonu The Stylist
 
Będziemy świętować nie tylko 9 urodziny Millenium Hall ale też 4 urodziny rzeszowskiej Kliniki La Perla z tej okazji będzie można zdobyć vouchery na zabiegi w klinice.
 
„Nasze zdrowie to nasza siła. Bądź świadoma - badaj piersi!”. Pod takim hasłem ruszyła kampania społeczna Centrum Chorób Piersi PRO-FAMILIA, którą wspierają znane i cenione kobiety związane z Rzeszowem.
Wspieramy tą kampanię i włączamy się do niej. Podczas Beauty Day odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzami w tematyce chorób piersi, będą z nami: onkolog, radiolog, ginekolog oraz ambasadorki kampanii.

 
Strefa eventowa między Pizza Hut a Sephora, w godzinach od 10:00 do 18:00. Panele dyskusyjne z ekspertami w godzinach: 15:00, 16:00, 17:00.