MH

Aciv Art

Sklep artystyczny Leonardo oferuje szeroką gamę materiałów i pomocy do tworzenia sztuki, rzemiosła i materiałów graficznych. Oferta skierowana jest zarówno do profesjonalnego jak i rekreacyjnego artysty i rzemieślnika. Oferujemy również pomoce dla twórczych dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkich najwyższej jakości firmowe podobrazia Leonardo produkcji polskiej; a także m.in: pędzle; profesjonalne włoskie farby; płótno; sztalugi; dłuta; szpachelki; zestawy kreatywne; markery; zawieszki do obrazów; ramki oraz wiele innych przydatnych produktów.   Sklep Leonardo oferuje profesjonalną i fachową pomoc w wyborze z naszej pełnej gamy produktów.

Za okazaniem legitymacji studenckiej lub szkolnej, lub karty Rodzina3+ klienci są uprawnieni do otrzymania zniżki przy każdych zakupach w naszym sklepie. Ponadto, przy większych zakupach zapewniamy dostawę gratis.

Naszym priorytetem są nasi klienci. Dołożymy starań, aby zapewnić Państwu kompleksową gamę artystycznych i rzemieślniczych materiałów, przyjazną i sprawną obsługę i odprężającą atmosferę.

Sklep Leonardo - DLA MISTRZÓW - DLA UCZNIÓW - DLA CIEBIE! Zapraszamy!   

Galeria obrazów Leonardo powstała z miłości do sztuki i dla kochających sztukę. Stworzyli ją ludzie którzy kochają malarstwo i chcą się dzielić swoim talentem z innymi. Obraz ma nie tylko zdobić i cieszyć oko, ale przede wszystkim być dobrą inwestycją. Dlatego pragniemy zaprezentować Państwu nasze obrazy które są oryginalnymi ręcznie malowanymi i niepowtarzalnymi dziełami wykonanymi przez polskich artystów.

W naszej galerii znajdą Państwo zarówno modne i nowoczesne obrazy, o wszelakiej tematyce jak również reprodukcje dzieł znanych mistrzów. Obrazy malowane są na najwyższej jakości włoskich płótnach malarskich naciągniętych na profesjonalne sosnowe polskie listwy. Dzięki takiemu wykończeniu obraz zachowuje doskonały wygląd oraz trwałość na wiele lat. W naszej galerii oferujemy również możliwość wykonania reprodukcji wybranego obrazu w wersji ekonomicznej, czyli profesjonalnego wydruku ploterem UV na płótnie. Ponad to każdy obraz może być na Państwa życzenie namalowany lub wydrukowany w innym rozmiarze oraz tonacji kolorystycznej dopasowanej do wnętrza które ma zdobić. U nas mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze tematyki obrazu dopasowanej do klimatu wnętrza. Obrazy z Galerii Leonardo ozdobią każdą ścianę czy wnętrze. Zarówno czy jest to restauracja, sala bankietowa, kancelaria, biuro, pokój hotelowy, salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, klatka schodowa a nawet łazienka czy basen. Posiadamy wielotysięczne doświadczenie z klientami w kraju i za granicą którzy takie właśnie wnętrza wystroili naszymi obrazami. Lecz nasza oferta stale się powiększa gdyż jesteśmy otwarci na zmieniające się trendy oraz na sugestie i potrzeby naszych klientów. U nas mogą też Państwo zamówić namalowanie obrazu podług przedstawionej grafiki lub zdjęcia. Mogą to być również zdjęcia pamiątkowe, np. ślubne, komunijne; lub po prostu z innych ważnych dla Państwa chwil. Do każdego zakupionego w galerii Leonardo obrazu ręcznie malowanego otrzymacie Państwo usługę montażu zawieszek oraz oprawy w ramę wraz z ramką w wybranej kolorystyce całkowicie za darmo. Przy zamówieniu obrazu w większym formacie - zapewniamy dostawę do domu gratis.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii. Gwarantujemy miłe chwile spędzone na zwiedzaniu galerii, duży wybór obrazów oraz miłą i przyjazną atmosferę. Fachowe doradztwo i dodatkowe bonusy pozwolą Państwu poczuć prawdziwy komfort zakupów. Zapraszamy!