Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Lodowisko Millenium Hall dla WOŚP
Dzięki wszystkim, którzy specjalnie w niedzielę, 15 stycznia przybyli spędzić czas na lodowisku właśnie po to, by wesprzeć WOŚP udało nam się przekazać na konto Wielkiej Orkiestry Jurka Owsiaka naszą cegiełkę w kwocie 2059,00 pln.
Podaruj dzieciom uśmiech - przekaż pluszaka
Już w sobotę 21 stycznia zapraszamy na finał Akcji Pediatria w Millenium Hall podczas której zbierane będą pluszaki dla Małych Pacjentów Klinicznych Oddziałów Pediatrycznych.
Podczas akcji m.in. bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy, pomiary cisnienia oraz glikemii wraz z poradami ekspertów do spraw zdrowia.
Spotkanie autorskie z Quick Julką
Millenium Hall i Empik zapraszają! 
Julka, w internecie Quick, prowadzi popularny kanał na youtube. Lubi gadać do kamery i zarażać pozytywną energią ludzi dookoła! Wokół jej kanału powstała fantastyczna społeczność widzów – Kciuqów. To z myślą o nich powstała książka "Tak jakby dziennik". Z Julką będziecie mogli spotkać się osobiście już 23 stycznia w Millenium Hall.
Wyjątkowe prezenty dla dziadków!
Zbliża się wyjątkowy dzień - Dzień Babci i Dziadka! To moment kiedy możemy obdarować ich wyjątkowym upominkiem za całe ciepło, którym nas otaczają.
WOŚP w Millenium Hall
I Ty możesz pomóc! Przyjdź 15 stycznia na lodowisko Millenium Hall i wesprzyj WOŚP.
Świąteczne godziny otwarcia
W okresie świątecznym pracujemy krócej!
W Wigilię Bożego Narodzenia oraz Sylwestra pracujemy krócej natomiast 25, 26 grudnia oraz 1 i 6 stycznia Galeria Handlowa będzie nieczynna. Natomiast chwile rozrywki i relaksu w świątecznym okresie zapewnią Wam m.in. Multikino, Lodowisko, Jatomi Fitness i wybrane punkty gastronomiczne. Zobacz w jakich godzinach będą otwarte.
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku
Świąt pełnych ciepła i radości oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2017 Roku
życzy Centrum Kulturalno - Handlowe Millenium Hall.
Choinka dla Ciebie. Od nas. W prezencie.
Święta coraz bliżej...  Dodajmy im magii... I prawdziwego zapachu... Jak?
Tak po prostu. Przyjmując od nas prezent - piękną, pachnącą, prawdziwą choinkę.
Dlaczego? Bo jesteście z nami a my lubimy sprawiać Wam radość.
W świątecznej puli również Karty Podarunkowe Cubus oraz wejściówki na lodowisko!
Jedyna na Podkarpaciu
Jesteśmy jedyną galerią w Rzeszowie a nawet w tej części Polski, która ma swoją Kartę Podarunkową. Można zapłacić nią we wszystkich salonach w Millenium Hall. A ich też mamy najwięcej, przecież posiadamy największą powierzchnię handlową w województwie.
Czyż nie jest to więc idealny prezent?
 
Jedyny salon na Podkarpaciu już otwarty!
Witaj w świecie HOMLA. Marka Homla powstała z potrzeby przyjemności, kobiecego uśmiechu oraz magii codzienności. Produkty Homla cechuje zarówno nowoczesny styl, jak i uniwersalne wzornictwo. Znajdź chwilę tylko dla siebie i spotkajmy się w salonie Homla. Przekrocz z nami granice swojej wyobraźni.
Empik już od 2 grudnia
Innowacyjny, intuicyjny i pełen inspiracji. Taki jest Empik w Millenium Hall. Z pewnością zakochacie się w nowym koncepcie salonu Empik.
Kiermasz świąteczny i występy
Świąteczny weekend z Siemacha Spot już 17-18 grudnia. Występy artystyczne, pokazy breakdance, konkursy a przede wszystkim kiermasz ozdób i kartek świątecznych.
10
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT