Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Największe lodowisko w Rzeszowie zaprasza!
Za oknem śnieg, mróz i lód - to znak, że pora już na łyżwy! Od 7 grudnia, dla młodszych i starszych fanów sportów zimowych dostępne jest lodowisko na Skwerze Millenium Hall. To jedyne prawdziwe a zarazem największe lodowisko w centrum Rzeszowa.
Dzienne zajęcia dla dzieci
Nareszcie ferie zimowe! Co robić? Jak spędzić te dwa tygodnie wolnego? Podpowiadamy - przyjdź do Fantazji i spędź aktywnie czas. Zabawy na lodowisku, zajęcia taneczne, zajęcia fitness - to niektóre z atrakcji, z których będzie można skorzystać.
Okazja goni okazję!
Za co kochamy zimę? Za śnieg, zimowe szaleństwa sportowe, święta i... WYPRZEDAŻE! To coś, na co czekają łowcy promocji! To okres prawdziwych okazji!
Lodowisko Millenium Hall dla WOŚP
Dzięki wszystkim, którzy specjalnie w niedzielę, 15 stycznia przybyli spędzić czas na lodowisku właśnie po to, by wesprzeć WOŚP udało nam się przekazać na konto Wielkiej Orkiestry Jurka Owsiaka naszą cegiełkę w kwocie 2059,00 pln.
Podaruj dzieciom uśmiech - przekaż pluszaka
Już w sobotę 21 stycznia zapraszamy na finał Akcji Pediatria w Millenium Hall podczas której zbierane będą pluszaki dla Małych Pacjentów Klinicznych Oddziałów Pediatrycznych.
Podczas akcji m.in. bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy, pomiary cisnienia oraz glikemii wraz z poradami ekspertów do spraw zdrowia.
Spotkanie autorskie z Quick Julką
Millenium Hall i Empik zapraszają! 
Julka, w internecie Quick, prowadzi popularny kanał na youtube. Lubi gadać do kamery i zarażać pozytywną energią ludzi dookoła! Wokół jej kanału powstała fantastyczna społeczność widzów – Kciuqów. To z myślą o nich powstała książka "Tak jakby dziennik". Z Julką będziecie mogli spotkać się osobiście już 23 stycznia w Millenium Hall.
Wyjątkowe prezenty dla dziadków!
Zbliża się wyjątkowy dzień - Dzień Babci i Dziadka! To moment kiedy możemy obdarować ich wyjątkowym upominkiem za całe ciepło, którym nas otaczają.
WOŚP w Millenium Hall
I Ty możesz pomóc! Przyjdź 15 stycznia na lodowisko Millenium Hall i wesprzyj WOŚP.
Świąteczne godziny otwarcia
W okresie świątecznym pracujemy krócej!
W Wigilię Bożego Narodzenia oraz Sylwestra pracujemy krócej natomiast 25, 26 grudnia oraz 1 i 6 stycznia Galeria Handlowa będzie nieczynna. Natomiast chwile rozrywki i relaksu w świątecznym okresie zapewnią Wam m.in. Multikino, Lodowisko, Jatomi Fitness i wybrane punkty gastronomiczne. Zobacz w jakich godzinach będą otwarte.
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku
Świąt pełnych ciepła i radości oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2017 Roku
życzy Centrum Kulturalno - Handlowe Millenium Hall.
Choinka dla Ciebie. Od nas. W prezencie.
Święta coraz bliżej...  Dodajmy im magii... I prawdziwego zapachu... Jak?
Tak po prostu. Przyjmując od nas prezent - piękną, pachnącą, prawdziwą choinkę.
Dlaczego? Bo jesteście z nami a my lubimy sprawiać Wam radość.
W świątecznej puli również Karty Podarunkowe Cubus oraz wejściówki na lodowisko!
Jedyna na Podkarpaciu
Jesteśmy jedyną galerią w Rzeszowie a nawet w tej części Polski, która ma swoją Kartę Podarunkową. Można zapłacić nią we wszystkich salonach w Millenium Hall. A ich też mamy najwięcej, przecież posiadamy największą powierzchnię handlową w województwie.
Czyż nie jest to więc idealny prezent?
 
8
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT