Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Ulubieniec dzieci odwiedzi Millenium Hall
Ruch na biegunie północym spory bo już za kilka dni Mikołaj z prezentami przybędzie do Millenium Hall! 6, 9 i 10 grudnia będzie okazja spotkać tego starszego Pana w towarzystwie Śnieżynek na naszej mikołajkowej imprezie. Będzie dużo zabawy, eksperymentów no i oczywiście prezentów!
Spotkanie autorskie!
Już w niedzielę, 26 listopada o godz. 12 spotkanie z rosyjskim pisarzem Dmitrem Glukhovskim, autorem m.in. słynnej powieści "Metro 2033/2034/2035", która w Polsce.
Dzień wielkich wyprzedaży!
Łowc promocji szykujcie się bo ... nadciąga dzień wielkich wyprzedaży! Black Friday, to amerykańskie święto promocji, które zyskało zwolenników w Polsce. Przecież każdy chce kupić swoje upatrzone 'perełki' w dużo niższej cenie, a przy okazji zgarnąć niezłą nagrodę.
Czytam, bo lubię!
Pod koniec listopada w Millenium Hall odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych - Świąteczne Targi Książki. Już teraz miłośnicy książek mogą rezerwować termin na święto literatury w Rzeszowie. W programie wiele spotkań autorskich i książki w promocyjnych cenach!
11 listopada
11 listopada w Millenium Hall będzice mogli odbyć swój trening w Jatomi Fitness, obejrzeć film w Multikinie oraz zjeść coś smacznego w naszych restauracjach. Zobaczcie gdzie i w jakich godzinach.
 
Zawody rolkowe o randze 2 kubków
Po raz kolejny w Millenium Hall zobaczymy zmagania zawodników w Rzeszów Slalom Battle! Oficjalne zawody puchau świata World Slalom Series o randze 2 kubków odbędą się 18 i 19 listopada, na poziomie 0 obok Pizza Hut.
Klimat Brazylii w Millenium Hall
Chcesz poczuć ciepły klimat Brazylii i poznać tajniki Capoeira? Przyjdź na bezpłatne warsztaty Capoeira i kultury brazylijskiej w salonie Cuna w sobotę, 28 października. Start o godzinie 13:00.
Tysiące do rozdania podczas Urodzin
Karty podarunkowe, zaproszenia, vouchery - takie niespodzianki czekają za zakupy z okazji 6 Urodzin Millenium Hall! Nie przegap okazji i zbieraj paragony, które podczas weekendu urodzinowego wymienisz na cenne nagrody!
6 Urodziny Millenium Hall
Zbliża się kolejne świętowanie! Jaka wielka okazja przed nami? Oczywiście 6 Urodziny Millenium Hall! Dorota Wellman, Maffashion, Rafał Maślak - takich gości specjalnych spotkacie w weekend urodzinowy. Mało? Mamy specjalnie dla Was urodzinową akcję rabatową oraz nagrody za zakupy!
Przepis na dobrą zabawę
Jesienna edycja Festiwalu Gier Planszowych, która odbędzie się w dwa kolejne weekendy października (14-15 października oraz 21-22 października) w salonie Empik Millenium Hall w Rzeszowie, będzie nie tylko szansą na sprawdzenie umiejętności graczy, ale też okazją do wygrania nagród w towarzyszących wydarzeniu konkursach.
Już niedługo w Millenium Hall
Już wkrótce w strefie foodcourt otwarcie Sushi Fuji! Świeżo przygotowywane sushi niedługo będziecie mogli wziąć ze sobą na wynos. Znajdziecie ich na poziomie 2 w strefie foodcourt.
Do końca 2017 roku ładujemy za darmo!
Millenium Hall jako pierwsze centrum handlowe w Rzeszowie uruchomiło stację ładowania pojazdów elektrycznych. Znajduje się na parkingu podziemnym Millenium Hall, a dokładniej tuż przy wjeździe od strony al. Kopisto zlokalizowanym przy hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. Uwaga! Do końca 2017 roku z ładowarki można korzystać bezpłatnie.
6
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT