Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Pokaż, że rozmiar 42 jest sexy!
Dumnie nosisz rozmiar min. 42 i chcesz innym pokazać, że jest on tak samo sexy jak każdy inny? Takich Pań własnie szukamy! Prześlij nam zgłoszenie i weź udział w pokazie mody na jednej scenie wraz z Dorotą Wellman i Rafałem Maślakiem, a my z naszymi Partnetami odmienimy Twój styl i nagrodzimy Cię cennymi prezentami.
Zaczynamy już w ten czwartek!
Sephora Beauty Lab już w dniach 28 września - 1 października!
Podaruj sobie godzinę piękna, odwiedź Sephora Beauty Lab i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji pielęgnacyjno-makijażowych z ekspertami marek, bezpłatnego malowania paznokci i wyjątkowego rabatu dla uczestników wydarzenia: -20% na produkty marek biorących udział w Sephora Beauty Lab w Millenium Hall.
Zapisz się już dziś!
Dzień Dawcy Szpiku
Pod hasłem "Motocykliści przeciw białaczce & marzenia do nieba" odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku. W godzinach od 11 do 16 potencjalni dawcy szpiku będą mogli się zarejestrować w punkcie DKMS. Podcas wydarzenia odbędzie się pokaz motocykli oraz stuntu motocyklowego, a także puszczanie do nieba balonów z marzeniami.
Rabaty z kuponami!
Weekend Zniżek z magazynami Avanti i Logo w Millenium Hall już 15-17 września!
Zobaczcie jakie promocje przygotowały nasze marki dla posiadaczy kuponów z najnowszych magazynów.
Warsztaty rolkowe w CUNA
10 września salon CUNA zaprasza na wszystkich pasjonatów rolek, rolkarzy, jak i osoby które zawsze chciały spróbować tego sportu na bezpłatne warsztaty pod okiem instruktorów ze Szkółki Rolkowej Wodzu.
Prosiliście o dokładkę, więc ją otrzymacie!
Ponownie Was nakarmimy!
Tym razem będzie zupełnie inaczej! Nasz streetfoodowy festiwal jedzenia, łączymy z tradycją picia złotego trunku. Gwarantujemy nowe smaki złotych trunków i różnorodnej kuchni z całego świata, unikatowy styl aż 20 food trucków, komfortową strefę chillout, klimatyczny podkład muzyczny oraz smakowite konkursy
Prezenty w formie przeżyć!
Wielkie otwarcie stoiska 'Wyjątkowy Prezent' już 1 września.
Znajdziecie tam ponad 2000 prezentów w formie przeżyć. Dzięki temu możliwe będzie spełnienie marzeń nie tylko swoich, ale także swoich bliskich.
Zobacz na żywo!
Już w piątek, 8 września zapraszamy do podziawiania na żywo jak powstają niesamowite kompozycje z kwiatów! Uczestnicy do wykonania będą mieli 4 kompozycje, zarówno w dużej, jak i bardziej klasycznych formach. Podczas konkursu przyznana zostanie równiez nagroda publiczności. Zapraszamy do oddania swojego głosu!
Coś dla dzieci i młodzieży
Już wkrótce w Millenium Hall otwarcie nowego salonu dla dzieci i młodzieży! Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, którzy wciąż kreują swoją osobowość i próbują odnaleźć własny styl. Salon znajdziecie na poziomie 1, obok Empik.
Sklep zoologiczny już otwarty
Sklep zoologiczny AleAnimale już otwraty! Znajdziecie tu najwyższej jakości asortyment dla swoich domowych zwierzaków w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na poziom 2.
Powrót do szkoły
Plecaki, artykuły szkolne, przybory, akcesoria, ubrania i obuwie dla dzieci i młodzieży w niższych cenach! To wszystko za sprawą Szkolnej Akcji Rabatowej! Oprócz ciekawych promocji kiermasz zajęć pozalekcyjnych - oferty szkół językowych, sportowych, muzycznych i innych.
Zatańcz z nami!
Miejskie Latino pod okiem instruktorów Szkoły Tańca Sensual Latin Dance Club to nowy cykl piątkowych imprez  dla miłośników latynoskich rytmów na Skwerze Kopisto 1.
Wstęp wolny!
3
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT